Sunday, June 21, 2026

Dziś zaprosiłem Wiesie do

do High Parku na zapach kwitnacych lip.
Sosny wypuscily male zielone szyszki.
*** Odwiedzilem pomnik Hipisa.
*** Park zaludniony. Pikniki + duzo dzieci. Basen otwarty. Trudno bylo znalezc jakiegos odludzia na chwile samotnosci. W koncu usiedlismy na powalonym drzewie na skrytym szlaku. Robie selfie.
Jemy hamburga w ALL STAR BARBEQUE. Smaczne.
Na zakonczenie spacerku zaprosilem Wiesie na lody do naszej lodziarni na rogu BASK IN ROBBINS. Na lody. Nasze ulubione waniliowe. Wysmienite.
Zapach kwitnacych lip towarzyszyl nam az do domu.

No comments: